​שכפול מפתחות


יש הרואים במלאכת שכפול המפתחות סוג של יצירה, גם כאן מתעסקים עם חומרי גלם אשר מגיעים במצב צבירה אחד וצריכים להתאים במדויק אל הצילינדר בביתכם. א. א מיגון מספקת מערכת שכפול מפתחות מהמקצועיות ביותר באזור המרכז ופועלת בעיקר באזור רמת גן.
א.א מיגון הינה חברה בעלת מעל 25 שנות מוניטין בתחום שכפול המפתחות ברמת גן, אנו מתמחים בשכפול כל סוגי המפתחות לבית, לעסק, לרכב ובכלל. שכפול המפתחות מבוצע על ידי המכונות החדישות בעולם ועל ידי מיטב המנעולנים תוך כדי שמירה על נהלים קפדניים ובאישור משטרת ישראל.

 

שכפול מפתחות רמת גן, סוגי שכפול מפתחות:

• מפתחות משוננים - מפתחות בעלי שיניים מחודדות בצד המפתח ולעיתים גם בשני צדדיו, מתאימים בעיקר לסוג מנעול צילינדר.
• מפתחות חריטה – לרוב מפתחות כלי רכב בעלי חריטה על כל אורך המפתח, כמובן שכל דגם הינו בעל חריטה שונה וכתוצאה מכך גם שיטת השכפול תהיה שונה בהתאם לכל דגם.
• מפתח מוטבע חורים – סוג מפתח בעל חורים חרוטים על צדדיו כמו עיגולים קטנים, נפוץ בעיקר בקרב דלתות כניסה במנעולי רב בריח ומנעולים נוספים.
כל מנעולן יכול לבצע שכפול מפתחות, אך בשכפול, רמת הדיוק הינה הגורם העיקרי וזאת נקבעת ע"י טיב המכונה ותחזוקה שוטפת של המכונה למניעת בלאי החומר, אצלנו בא.א מיגון תוכלו לבצע שכפול של כל סוגי המפתחות באישור משטרת ישראל ע"י צוות מנעולנים מוסמך ומנוסה.


כבר מעל ל- 25 שנה תושבי רמת גן מגיעים לרחוב קריניצי 9 בעיר לטובת עבודת שכפול איכותית ומהירה, כל אחד ברמת גן כבר יודע – שכפול מפתחות מבצעים רק בא.א מיגון.