דגם פירנצה
דגם פירנצה
IDS8700
IDS8700
IDS9000
IDS9000
דגם ניו קסטל
דגם ניו קסטל
דגם ונוס
דגם ונוס
דגם רטרו
דגם רטרו
IDS7700
IDS7700
דגם פלורנטין
דגם פלורנטין
IDS6700
IDS6700
דגם נווה צדק
דגם נווה צדק
דגם קיאנטי
דגם קיאנטי
דגם קטנטברי
דגם קטנטברי

בעבר הרחוק הורגלנו לכך שדלת הכניסה לבית נשארת פתוחה ואנו מקבלים בברכה את כל מי שמגיע לביקור ללא שאלות מיותרות. כיום הטכנולוגיה התפתחה, האפשרויות גדלו אך לא רק בעבורנו. גנבים יודעים כיצד לפרוץ דלתות בעלות צילינדר פשוט ביעילות ומהירות ואפילו בשקט מופתי כך שאיש אינו יודע מה מתרחש, א.א מיגון ממליצה לכם לשמוע קצת על דלתות כניסה שיקשו את מלאכת הפריצה בידי הגנבים.
דלת הכניסה לבית היא ההגנה הראשית והחשובה מכל, במידה ודלת הכניסה נפרצת על ידי גנב, כל הבית ויושביו חשופים לסכנות הכוללות אלימות פיזית גניבה ושאר סכנות. אנחנו בא.א מיגון מספקים בעבורכם דלתות כניסה העשויות פלדה עמידה וחזקה בעלות צילינדרים הקשים לפריצה גם לגנבים הכי מוצלחים.
כיום דלת הכניסה לבית אינה מסתפקת בחומרים רגישים אלא רק בחומרים החזקים ביותר, הצילינדר הוא כבר לא צילינדר פשוט אלא צילינדר אשר ננעל גם לדופן הדלת וגם למשקופה בכדי למנוע פריצות, אנו ממליצים לכם לבדוק את דלת הכניסה לביתכם, במידה וזו כבר מהסטייל הישן נמליץ לכם לשקול בכובד ראש את החלפת דלת הכניסה לדלת עמידה חזקה וכזו שלא תיתן לאף אחד להיכנס ללא רשות אל קודש הקודשים של כל אחד מאיתנו.

 

דלתות כניסה מעוצבות לבחירתכם:

א.א. מיגון אינה מתפשרת על טיב המוצר, ולכן משווקת אך ורק דלתות פלדה שיוצרו בשיטות החדשניות ביותר ושאושרו על ידי מכון התקנים.

דלתות כניסה