כספות
מי מאיתנו לא אמר את המשפט: "בשביל מה להשקיע על כספת? יש לי מערכת שמירה בבית עם מצלמות שעוטפות את כל חלל הבית" ואז מגיע הפורץ.

היום כבר לא ניתן לסמוך על מצלמות אלו ואחרות, האמצעי היחיד שיאפשר לכם להגן על רכושכם ללא דאגות הוא הכספת הבייתית.

א.א מיגון מציעים בעבורכם מגוון כספות אשר יתאימו לצרכים האישיים של כל אחד ואחד מאיתנו.


סדרת כספות A series :
סדרת כספות לשימוש בתים פרטיים ומשרדים המעניקות שקט לאורך זמן, כספות אלו מיוצרות מפלדה ובעלות מערך מיגון אלקטרוני הנועל את הכספת בכל פעם שמורגש ניסיון פריצה ע"י הקשת קוד שגוי או ניסיון פריצת המערכת.

הכספת פועלת בשיטה אלקטרונית מתוחכמת הנותנת אפשרות לנעילה ע"י קוד אישי של שישה ספרות או באמצעות כרטיס האשראי של המשתמש ומופעלת באמצעות 4 סוללות אלקליין המוחלפות פעם בשנתיים.
נתוני הכספת: דלת בעובי עד 8 מ"מ ודופן בעובי 3 מ"מ כמוכן ישנו גיבוי ע"י מפתחות, הכספת מעוגנת לרצפה או לקיר מתוך חלל הבית הפנימי ומומלץ להוסיף חיפוי בטון להקשות על עקירת הכספת.סדרת כספות B series :
סדרה זו פותחה בכדי למגן דברי ערך של מוסדות ועסקים ע"פ דרישות חברת הביטוח, סדרה זו הינה בעלת רמת האבטחה הגדולה לסוג הכספות הזה.

B series היא סדרת כספות מפלדה קשיחה ובעלת מנגנון ייחודי הקשה לפריצה ומשחררת את המשתמש מכל תלות במפתח הניתן לגניבה או העתקה, כספות אלו הינן בעלות מנגנון נעילה אלקטרוני ומתוחכם הנפתח על ידי הקשת קוד אישי בעל 6 ספרות כמוכן הכספת מוגנת בפלדת שריון המונעת פריצה על ידי קדיחה.
נתוני הכספת: דלת בעובי 10 מ"מ ודופן בעובי 5 מ"מ הכוללים בריחים כפולים בקוטר 25 מ"מ כל אחד אשר מותקנים בתוך מובילים כפולים הנותנים הגנה מקסימאלית בהתאם לתקנים האירופיים.

 


לשמיעה על סוגי כספות נוספים בהתאמה אישית לבתים פרטיים, עסקים, בתי מלון ועוד, צרו קשר ונשמח להציע את הכספת המתאימה בעבורכם.